TR | EN

HAKKIMIZDA

Arı Metal  1970’li yıllarda Sn. Yusuf Arı ve Sn. Doğan Arı önderliğinde Adana’da ticaret hayatına başlamıştır. İş Makinası ve Ağır Sanayi alanında gerçekleştirdiği hizmetlerle her geçen gün kendini yenileyen ve sektördeki yerini genişleten firmamız, 1994 yılında şahıs şirketi ünvanından “Arı Metal Anonim Şirketi” ünvanına geçmiştir. Sahip olduğu etkin çalışma disiplini sayesinde hizmet alanını genişleten firmamız, Adana ve Ankara’da hizmet vermektedir. 2013 yılı itibari ile Sn.Yusuf Arı ve Sn. Doğan Arı ortaklığını bitirmiş bulunmaktadır, Sn. DOĞAN ARI bu tarihten itibaren kendisi ve oğulları ile birlikte ARIMETAL GERİ DÖNÜŞÜM İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ Çatısı Altında faaliyet ve hizmetlerine devam etme kararı almıştır.

 Mostbet Bahis 'i deneyebilir ve çok kolay para kazanabileceğinizi görebilirsiniz!

VİZYON

ARIMETAL GERİ DÖNÜŞÜM  İNŞ. SAN. VE TİC. A.Ş. vizyonu sahip olduğu geçmişten geleceğe bilgi, müşteri yaklaşımı ile  iş makinası ve ağır sanayi üzerine çıkma yedek parça konusunda müşterilerine değer katan sektörün en büyük ve en başarılı şirketi olmaktır.

 

MİSYON

ARIMETAL GERİ DÖNÜŞÜM İNŞ. SAN. VE TİC. A.Ş.  misyonu müşterilerine beklentilerinin üzerinde hizmeti, en uygun, en kaliteli şekilde vermek, müşteri bağlılıklarını sağlayarak ,ürün çeşidini artırmak, yenilenmek sürekli büyümektir.

 

ŞİRKET KURUCUSU

DOĞAN ARI

 

Yönetim kurulu başkanı

Köksal ARI

 

Yönetim kurulu üyeleri

Mustafa ARI

Atila ARI